Několik typů na herní doplňky pro iPhone

S tisíci skvělých her v App Store není pochyb, že iPhone je docela šikovné kapesní herní zařízení. Proto vám přinášíme několik typů na herní doplňky pro iPhone se, kterými bude hraní na iPhone zábavnější.

Žádný z těchto doplňků jsme zatím nenalezli na prodej v České republice, proto uvádíme odkazy na zahraniční servery, kde je možné doplňky objednat.

iPhone Pinball Magic

Pokud máte chuť trochu si zahrát Pinball, pak je tato novinka pro vás. Jedná se pouzdro „dok“ ve tvaru Pinballového hracího automatu. Pouzdro nabízí zahajovací páčku a tlačítka po stranách přes,které můžete hrát aplikaci. Jako bonus pouzdro nabízí nabíjení přes USB, když hrajete. Doplněk je za cenu přibližně 800Kč.

iSound GameWheel

Ať už hrajete Need For Speed Hot Pursuit nebo Cro-Mag Rally, se skutečným volantem, můžete zlepšit hraní na iPhone. iSound GameWheel se může pochlubit snadným používáním a hezkým designem a pogumovanou rukojetí. iSound je za cenu přibližně 400Kč.

Psyclone Thumbies

Tyto přísavky jsou na iPhone displej, kde se nachází tlačítka u jednotlivých her, pro lepší stisk tlačítka.Doplněk můžete objednat za cenu 400Kč.

iPhone Jackpot Slots

S tímto dokem ve tvaru hracího automatu, můžete hrát aplikaci Jackpot Slots, která je zdarma. Stejně jako pouzdro na Pinball, nabízí nabíjení přes USB a možnost hraní páčkou. Cena zařízení je přibližně 800Kč.

Mophie Pulse – v prodeji brzy

Toto zařízení bylo právě oznámeno na CES 2011 a mělo by uživatelům poskytnout skutečný kop, zesílení zvuku a vibrace, takže s tímto zařízení bude hraní ještě dokonalejší. Zařízení by mělo stát přibližně 3000Kč.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *