I Samsung připravuje chytré hodinky

Samsung se rozhodl, že se také nebude soustředit pouze na tradiční IT výrobky, ale zkusí vymyslet něco nového. Není tedy na první pohled jisté, že to bude něco úplně nového, jelikož Apple už se delší dobu snaží vytvořit iWatch, ale zatím je neuveřejnil, takže Samsung tvoří vlastní hodinky.

Jde o válku s časem, kterou může včasným uvedením produktu na trhu získat velký tržní podíl, ale na druhou stranu si musí dát CHYTRE HODINKYpozor, aby to nebyl unáhlený tah, který následně konkurence přebije a produkt bude naprosto nepoužitelný.

Válka Samsung vs. Apple

Tato válka ve „zbrojení“ tu delší dobu nebyla, jelikož před uvedením iPhonu či iPadu, kde byl Apple jasně na prvním místě, prakticky nikdo podobnou věc nevytvářel. Nyní jdou ale zvěsti, že Samsung se pustil už v čase vývoje v Applu do svého vlastního vývoje. Ono ostatně není složité vrhnout se do vývoje něčeho, o čem se už delší dobu mluví a každý má určitou představu, jak by takové chytré hodinky mohly fungovat. Jaké koncepty ale oba velcí hráči na trhy chytrých zařízení představí, to je otázka.

Design především?

Záleží, jakým směrem se pustí Apple, který měl své produkty vždy především dokonale designově vyřešené. Samsung se snaží standardně orientovat na slušné materiály za dobré ceny. Jak oba hráči přistoupí k chytrým hodinkám, to nám ukáže až čas. Určitě to ale bude revoluce, která nás zase posune o kousek dál. Kdo s ní ale přijde jako první, to je otázka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *