Není malých zásilek i kusové zásilky musí být pro přepravce stejně důležité jako pro klienta

Přeprava kusových zásilek, které jsou objemově menší a nepřesahují 50 kg, pro zákazníky není méně důležitá. I takovéto balíky nebo dokumenty chtějí odeslat. A to s důvěrou a jistotou, že budou včas a nepoškozené na svém místě, aniž by za to zaplatili jmění. Že i vy si lámete hlavu, co s kusovými zásilkami? Řešení se jistě najde. Mezinárodní přeprava kusových zásilek je například žádoucím způsobem, jak rychle doručit vaše zboží dříve, než dokážete naplnit celý kontejner k odeslání. Ve finále to vlastně ani nemusí být tak drahá záležitost. Přeprava kusových zásilek vám totiž naopak může dokonce i ušetří peníze, protože tak minimalizujete dobu jejich skladování.

Řešením je LCL přeprava, která bývá u kvalitních přepravců součástí chytrého logistického mixu. Zboží nebo dokumenty v tomto režimu přepravy pochází sice od různých odesílatelů, ale díky sběrné službě jsou následně přepravovány na jednom vozidle. To umožňuje správné plánování cesty pro kusové zásilky, které je potřeba poslat ve stejném směru pro doručení.

Joppa Logistic, zavedená spediční a logistická společnost dokáže nabídnout takovou flexibilní a efektivní přepravu kusových zásilek, která se přizpůsobí vašim potřebám. Rychle a včas doručí na správné místo všechny drobné kusové zásilky i dokumenty, za podmínky, že nepřesáhnout 50 kg. Samozřejmostí je pak to, že ke každé takové zásilce zařídí všechny potřebné služby včetně celního odbavení. Kusové zásilky zde mají své místo a jsou důležitou součástí jejich práce. Joppa.cz realizuje jejich zasílání ve většině evropských zemí formou dokládky. To znamená, že vaše zboží nebo dokumenty vyzvednou přímo u vás nebo na jiné adrese, kterou si zvolíte při objednávání přepravy. A zajistí doručení zboží „door to door“. Z adresy na adresu, za první uzamykatelné dveře. Disponují mnoha pravidelnými linkami nebo mohou využít spolupráce s nadnárodními kurýrními společnostmi a nabídnout tak kombinace propracované distribuční sítě a výhody smluvních cen. Díky tomu vám Joppa Logistic může vždy nabídnout nejvýhodnější dopravu pro vaše kusové zásilky v souladu s vašimi požadavky. Více informací a kontakty najdete na www.joppa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *