Pořiďte si repasovaný Dell Latitude e6400. Je kvalitní a spolehlivý!

V dnešní době už nemusíme nakupovat pouze novou výpočetní techniku. Stejně dobře nám může posloužit ta repasovaná, která ač je použitá, poslouží stejně dobře a přitom mnohem levněji! Důkazem je zajímavý a kvalitní Dell Latitude e6400, který můžete pořídit v e-shopu s repasovanou výpočetní technikou.

Kvalita za přijatelnou cenu

Abyste věděli, že si pořizujete dobrý a kvalitní počítač, tou nejlepší zárukou je zkušenost a praxe uživatelů. A právě tu Dell Latitude e6400 má. Díky možnosti pořídit si jej v repasované podobě ušetříte značnou částku peněz. Nabízí jej kupříkladu notebook bazar TECHNIMAX, který již potěšil mnohé milovníky IT.

Proč právě Dell Latitude e6400?

Důvodů je mnoho a hned se o tom přesvědčíte! Jeho předchůdcem a vzorem je oblíbený model Latitude D630. Na trh se poprvé dostal v roce 2008 a je naprosto zřejmé, že se jeho vývojáři hezky činili. Nadchne vás jak svým vzhledem, kdy si můžete vybírat z různých barevných provedení, tak i displejem, který je navržen pro poměr stran 16:9. Rozlišení 1280×800 nebo 1440×900 dpi se vám jistě také zalíbí!

Z technického pohledu můžeme zmínit, že je osazován procesory Core 2 Duo až do T9800! Nezaostávání ani v použití RAM paměťových procesorů! Ty lze použít až dva, konkrétně typu DDR2 dokonce do 8GB!

Zajímá-li vás grafická karta, je tady použita Intel GMA 4500MHD, příp. výkonnější NVIDIA Quadro NVS 160M.

Nakupte i vy dobře a za cenu, která se vám bude líbit. Tento i mnohé další modely jsou vám ihned k dispozici. Vybrat si můžete nejen repasované notebooky, ale i repasované počítače, monitory, tiskárny, servery, další příslušenství a komponenty, nebo také kancelářské, herní či serverové počítače, mini notebooky i ty herní.

S e-shopem Technimax.cz jednoduše neprohloupíte! Nabízí jen kvalitní zboží, které je spolehlivé a zájemcům dokonale vyhoví. Technimax.cz splní všechna vaše přání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *