Přehled her na Playstation 3 pro rok 2011

Nabízíme vám přehled některých nových her na konzoli Playstation 3, které budou v prodeji v roce 2011.

Uncharted 3:Drake´s Deception
V této hře budete opět postavou Nathana Drakea a vydáte se na výpravu do Arabské pouště, kde se svým učitelem Victorem Sullivanem budete bojovat proti zločincům. Nová hra Uncharted 3:Drake´s Deception obsahuje nové techniky pro boj z blízka, boj ze zálohy a režim pro více hráčů, který slibuje přenést filmové prvky pro jednoho hráče i do Playstation Network. Tuto hru bude možné hrát ve stereoskopickém 3D.

KillZone 3
Killzone 3 je pokračování této strhující řady Killzone ve, kterém se snažíte uniknout před následky nukleární katastrofy města Pyrrhus City a nepřátelské planety Helghan. Tuto hru si můžete také zahrát ve stereoskopickém 3D s ovladačem Playstation Move. Hra nabízí více akce výbuchů a zcela nové pohyby boje z blízka.

L.A. Noire
hra L.A. Noire je temný kriminální příběh žánru Noir, který vytvořil vývojový tým Bondi a vydavatel Rockstar Games. Hra se odehrává v ulicích dokonale ztvárněného Los Angeles koncem čtyřicátých let, kde také budete pátrat stopách zločinu.

LittleBigPlanet 2
Ve hře LittleBigPlanet 2 se vrací herní postava Sackboy a její přátelé. Jedná se o pokračování cenami ověnčené hry z roku 2008 ve, které si můžete vytvářet vlastní hry i úrovně. Budete mít možnost zahrát si zábavný herní příběh, který je nabitý novými hádankami a náročnými úkoly a prostřednictvím sítě Playstation Network můžete své rozsáhlé výtvory sdílet s komunitou hry LittleBigPlanet.

Resistance 3
Do boje se silami Chiméry vstupuje zcela nový hrdina Joseph Capelli. Hra se odehrává čtyři roky po událostech hry Resistance 2. Joseph Capelli musí procestovat co zbylo ze Spojených států a v rámci této výpravy zachránit lidstvo.

inFamous 2
V roce 2011 se vrátí druhá řada hry o superhrdinovi od vývojáře Sucker Punch. Hra inFamous 2 obsahuje nové schopnosti, nepřátele i akci ve stylu filmového trháku. Od hry se dá čekat, že to bude jedna z her ve, které se na konzoli Playstation 3 dostanete nejblíže k tomu, jaké je to být superhrdinou.

MotorStorm:Apocalypse
Pokračováním MotorStorm: Apocalypse se na Playstation 3 vrací motoristická akce. Hru MotorStorm: Apocalypse si můžete zahrát ve streoskopickém 3D. Jedná se doposud nejrychlejší a nejzběsilejší hru této herní řady.

Další novinky, které vyjdou v roce 2011 na Playstation 3 budou například Dead Space 3, Batman Arkham City, Portal 2, Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds, Mortal Kombat, Virtua Tennis 4, Twisted Metal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *