Společnost Google spustila doporučující tlačítko pro stránky

Společnost Google dnes spustila doporučující tlačítko s názvem +1, prostřednictvím, kterého mohou uživatelé doporučit známým celou internetovou stránku.

Společnost Google spustila první verzi tlačítka +1 již v březnu 2011, kde uživatelé mohly doporučit svým známým obsah a kontakty přímo z výsledků vyhledávání ve vyhledáváči Google. Nyní mohou uživatelé prostřednictvím nového tlačítka +1 doporučit svým známým celou stránku, kterou naleznou při vyhledávání nebo když se jedná např. o jejich oblíbenou stránku. Uživatelům se také zobrazuje u vyhledávaného obsahu, jestli již dříve jednotlivý obsah hodnotil někdo z jejich známých.

Jednotlivé stránky mohou uživatelé doporučit pouze pokud se nové tlačítko Google +1 nachází na jednotlivých internetových stránkách. Nové tlačítko si může přidat každý majitel na internetové stránky, které vlastní a provozuje. 

Uživatelé mohou doporučit obsah jako jsou např. články, zprávy, filmy, kontakty, jednotlivá místa ve službě Google místa atd. Prozatím je nové tlačítko Google +1 k dispozici pouze pro vyhledávání v anglickém jazyce.

Oficiální stránku pro nové tlačítko Google +1 naleznete na odkazu zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *