Usínejte s pocitem bezpečí, střežit vás bude ta nejlepší technologie

K zabezpečení domácnosti se používá mnoho bezpečnostních prostředků a i přesto nám praxe ukazuje, jak jsou tyto prostředky nedostačující. Kamery, alarmy, bezpečnostní dveře, mříže, hlídací pes, to vše se dá obejít. Je však něco, co se obejít nedá a tím je tajné oko fotopasti.

Browning_range_ops_1Fotopast je technologií, která je založená na přesnosti a nenápadnosti. Není divu, že je využívají přírodovědci k zaznamenání vzácných zvířat nebo špióni ke sledování lidí. Fototpast je drobné zařízení umístěné v kovovém pouzdře. Dokonalé maskování zajistí, že si fotopasti na stromě absolutně nikdo nevšimne. Fotopast nepotřebuje kabely, pravidelnou péči nebo dostatek světla, celý rok vyčkává na svém místě a zaznamená vše, co se dostane do monitorovaného místa, od lidí až po zvířata.

Budete varováni včas

Reakce fotopasti jsou okamžité, stačí jí jim zlomek sekundy na to, aby pořídila dokonale ostrý snímek nebo video vetřelce. Po zaznamenání se záznam uloží a dokonce vám ho může fotopast ihned zaslat na telefon. To dokáží fotopasti s GSM modulem. Jakmile k vám někdo vtrhne na pozemek, fotopast ho zachytí a okamžitě vás informuje. Můžete tak být včas varováni před potenciálními zloději, ale i před vandaly nebo zvědavými sousedy.

S fotopastí budete mít dokonalý přehled, co se děje na vašem pozemku za vašimi zády. Pokud k vám vtrhne zloděj, dozvíte se o tom, ať už jste kdekoliv, například v práci, na dovolené aj. Následně můžete kontaktovat policii a poskytnout jí ten nejdokonalejší možný důkazní prostředek, videa a snímky ve vysokém rozlišení. Fotopasti aktivně chrání bezpečí lidí po celém světě. Jedná se o fenomén se širokým spektrem využití. Fotopasti jsou kupodivu velmi levné a za několik tisíc korun mohou střežit i váš pozemek. Zaměřte se výhradně na nejlepší značky, jako jsou BUNATY, Acorn a Browning. Fotopast je investicí, které nikdy nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *