Využijte akčních nabídek – pořiďte si výhodně elektroniku i před výplatou

E-shopy s elektronikou doprodávají zásoby a hrozí zdražením z důvodu oslabující koruny? Jak tuto situaci řešit a nakoupit elektroniku za výhodných podmínek v době, kdy Vám do výplaty zbývá několik týdnů? Řešení tu je – rychlá půjčka

 

 S tou od společnosti Kouzelná půjčka můžete mít peníze na svém účtu již v den podání žádosti*. Pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, Vy disponujete běžným účtem u některé z těchto bank (viz. seznam bank, u kterých má společnost Kouzelná půjčka běžný účet), můžete mít peníze k dispozici dříve, než k Vám dorazí zásilková služba s novým telefonem, tabletem či počítačem.

Na všechno elektro si můžete půjčit až 10 000 Kč jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka a až 50 000 Kč jako stávající klient společnosti Kouzelná půjčka. Splatnost rychlé půjčky je až 30 dnů, což je doba, během které Vám přijde výplata, ze které budete moci půjčku splatit.

Vyplatí se slevy od 15 %

Například rychlou půjčku 10 000 Kč se platností 15 dnů přeplatíte o 1 485 Kč**.Pokud se Vám tedy podaří koupit zboží o 1 500 Kč a levněji, ušetříte (výprodejové akce prodejců elektra přitom nabízí slevy až 70 %).

 

Půjčka prověřená odborníky

Nemusíte se přitom bát, že byste svého rozhodnutí litovali, rychlá půjčka od společnosti Kouzelná půjčka byla oceněna v nezávislém testu webu Bankovni-poplatky.com, kde se umístila na 2.-.3. místě. Odborníci na produktu Kouzelné půjčky ocenili zejména pro-klientsky nastavenou smlouvu, která nevyžaduje žádné nadstandardní ručení (směna, rozhodčí doložka, zástava) i postup aplikovaný vůči klientům, kteří své půjčky nesplácí včas.

 

 

 

* v případě splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka

** modelový příklad ze dne 30. 1. 2015, RPSN 2 812 %

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *