Pokud máte rodinu na prvním místě, zajistěte si krásnou dřevostavbu

Již není žádným tabu, že klasickým zděným domům odzvonilo. Dům postavený z tvárnic nebo cihel se může zdát jako pevnost, která tu vydrží věky věků, ale jde jen o iluzi. Moderní ekologické domy dokazují, jakým směrem se stavebnictví upíná a jaká bude budoucnost domů.

Namísto neúsporných domů se tak do popředí dostaly zejména moderní dřevostavby, které jsou zhotoveny z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Ekologická nezávadnost však není tím, čím si získaly takovou oblibu, jsou to především jejich vlastnosti a v neposlední řadě také vzhled. Moderní dřevostavby, to nejsou žádné roubenky nebo horské chaty či sruby, jedná se o luxusní domy, které byste ani nerozeznali od běžných domů. Dřevostavbu nedělají dřevostavbou fasádní prvky, které se od běžných domů neliší, ale zejména samotná konstrukce a složení materiálů. Česká firma HP DOMY s.r.o. buduje dřevostavby tak, že postaví pevnou konstrukci z dřevěných KVH hranolů a zkombinuje ji s těmi nejmodernějšími materiály zajišťujícími vysokou pevnost a téměř nulovou propustnost tepla.

Co od dřevostavby očekávat

main (2)Jak už bylo zmíněno, lze od ní očekávat vysokou úsporu za energie. Dále dopřeje příjemnější bydlení, převládá v ní nabitá a pozitivní atmosféra. Dřevostavby jsou také velmi prostorné, navzdory štíhlým obvodovým stěnám dopřejí mnoho prostoru navíc. Zamilujete si také dobu jejich výstavby. Pokud na nové bydlení už spěcháte a nechcete čekat celý rok, než se dům dostaví, dřevostavba vám vyroste za pouhé 3 měsíce. Nejpopulárnější jsou dřevostavby na klíč, které vám umožní vybrat si dům jako z katalogu. Nabízí se vám jak velké rodinné domy, tak i menší bungalovy. Jestliže toužíte po změně ve vašem bydlení, tak změnu udělejte, dřevostavba se vám postará o příjemné a bezstarostné bydlení v prostředí, jaké si ihned zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *